Koristusteenus äripindadele

Kindel kvaliteet, mida kliendid on usaldanud aastaid

Pakume hoolduskoristust äripindadele. Meie pikaajaliste klientide seast leiate ettevõtted nagu Silberauto Esindused ja Co-Marketid. Kliendid tunnustavad meid meie püsivalt kõrge kvaliteedi, kindlate töötajate ja paindlikkuse eest.

 
Cleaning Table

Meist

Alates oma uste avamisest oleme pühendunud kvaliteetse teenuse pakkumisele, pöörates erilist tähelepanu efektiivsele tööle ja hoides klientidega häid suhteid. 


Meie missioon on lihtne: pakkuda püsivalt hea koristusteenust. Meie meeskond on motiveeritud  ja koristusettevõtele tavapärast inimeste liikumist esineb vähe. Lisateabe saamiseks või üldiste päringute saamiseks võtke julgelt ühendust juba täna.

 

Töötame TipTop Teenindusega juba pikki aastaid ja nendega on väga lihtne suhelda. Töö sujub väga nende käes väga ladusalt.

ABC Motors

 

Võta ühendust

 

Teenused

Tiptopteenindus on pühendunud kvaliteetsete teenuste pakkumisele Tallinnas ja Harjumaal. Olles oma kliendile lähedal, saame olla kindlad, et teenuse kvaliteet n üsivalt kõrge.

Autosalongid

Pikaajaline kogemus

Meie põhikliendid moodustavad autosalongid, meie pikaajaliste klientide seas on Eesti suurimad autosalongid nagu Amserv Esindus ja ABC Motors. Teame hästi töökoja spetsiifikat ja kuidas pesta sealset põrandat.

Kontorikoristus

Oleme väga usaldusväärsed

Alates asutamisest on TipTop Teenindus  olnud üks usaldusväärsemaid ettevõtteid selles tööstusharus. Teame, et usaldus on hea koostöö alustala. Meie koristusteenus toimib läbi usaldavate klientide.

Tootmispinnad

Koolitatud personal

Meil on suur valik kombineeritud põrandapesumasinaid ja äärmiselt head töötajad, kes valdavad neid masinaid. Nad pesevad suuri laopindu ja tootmisruume ja tulemus on alati ühtlane ja puhas

 

+372 528 4954

Kristiina 15, Tallinn 10131, Eesti

©2020 by tiptopteenindus.ee. Proudly created with Wix.com

Cleaning Materials